3. ledna 2017
Victoria Beckham a Melanie Chisholm (Mel C) zapěly jednu z nejpopulárnějších písní své kariéry, singl 2 Become 1!

Spice Girls, jak by na tohle jméno mohl někdo zapomenout. Pět zpěvaček z Velké Británie bylo před dvaceti lety všude. Jejich hity vyhrávaly hitparády po celém světě, dospívající dívky chtěly být jako ony, zamilovaní chlapci zas snili o tom, že jednoho dne krásné zpěvačky spatří naživo. 

V prosinci 1996 vyšel jeden z největších hitů skupiny, píseň 2 Become 1, kterou "Spiceky" nahrály už o rok dříve a samy si jí otextovaly. Píseň překvapivě nepropadla u kritiků a mezi hudebními posluchači měla úžasný ohlas. Dodnes se jí prodalo ve Velké Británii víc než 1,1 milionu kopií singlu, v USA pak dalších skoro 750.000. V nejprestižnější singlové hitparádě Billboard Hot 100 píseň vystoupala na 4. místo, což byl nebývalý úspěch na evropskou skupinu. Britskou singlovou hitparádu tahle legendární dívčí pětice totálně ovládla. 

Klip se točil ve studiu v Londýně a v pozadí Spice Girls jistě poznáte newyorské Times Square.

Proč o klipu ale píšeme? Proto, že Victoria Beckham a Mel C tuhle hitovku oživily před pár dny na oslavách příchodu Nového roku. Victoria uspořádala společně se svým manželem, fotbalistou Davidem Beckhamem, párty na Maledivách. Mezi hosty byla i její bývalá kolegyně ze skupiny a spolu se rozhodly přivítat Nový rok 2017 poněkud netradičně. Podívejte se na live verzi 2 Become 1 po dvaceti letech!