14. února 2019
Chcete si s ním užívat báječný sex, ne zařizovat společné hnízdo. Proč ne? Kočírujte ale nezávazné randění tak, abyste si nezranila duši.

1. Stanovte hranice

Pokud při loučení prohodí, že vám zítra zavolá, odpovězte: „To nemusíš.“ Dáte tím najevo, že nestojíte o těsný vztah. Jestliže milenec přesto začíná být přehnaně oddaný, jasně oznamte: „Nechci se vázat.“

2. Odmítněte zadaného

Sice mu nebudete muset po večerech smažit řízky ani trávit víkendy u jeho rodičů, ale to ještě neznamená, že vám bude v milostném trojúhelníku blaze.

3. Mějte vlastní plány

Naznačila jste mu, že se na něho nehodláte lepit, tak se podle toho chovejte. Ať vás ani nenapadne odmítat pozvání na mejdany a vysedávat po večerech doma jen pro případ, že by si na vás nezkrotný panter náhodou udělal čas.

4. Stopněte nerovnou lásku

Jestli jste se do něj zamilovala a toužíte po větší blízkosti, zatímco on dál jede v pohodlných kolejích nezávazných schůzek, přiznejte: „Chci s tebou chodit.“ Pokud se vlk samotář vyděsí, ve vlastním zájmu zavelte k rozchodu.

5. Nezabydlujte se u něho

Když v jeho doupěti zůstanete do rána, odolejte pokušení označkovat si území leskem na rty zapomenutým v koupelně. Když nechcete, aby si na vás tenhle lovec dělal nároky, nečiňte si je ani vy na něj.

6. Odložte mobil

Dostala jste neodolatelnou chuť napsat mu, že je nejlepší milenec na zeměkouli? Zadržte! Raději popadněte papír a tužku a zaznamenejte si, co nejdivočejšího jste s tímhle dravcem zažila. Jestliže mu za každou cenu chcete zalichotit, udělejte to na příští schůzce z očí do očí.

7. Berte jen sex

  Muži se ve volném vztahu cítí přirozeně jako delfíni v oceánu. Mají nespoutaný sex i svobodu, co víc si přát? Ženy naopak mívají k nezávaznému randění složitější důvody – nejčastěji si chtějí zvednout sebevědomí nebo zahnat smutek po rozchodu. Pokud ve svůdcově náručí hledáte cokoli jiného než jenom radost ze sexu, zvedněte kotvy.