11. října 2018
Milujete společné snídaně? Od nich přejděte rovnou k milování. Čtěte, které dobroty vám zvýší touhu a které ve vlastním zájmu při žhavých chvílích raději vynechte…

Nejdůležitější pravidlo: Jedlé pomůcky můžou přijít na kůži, ale už nemají co dělat ve vaší vagině (až na jednu výjimku, o které se dočtete níže). Důvod? V hloubi vašich intimních míst by vám mohly způsobit podráždění nebo v horším případě zánět.

Bez obav si pochutnejte na:

Čokoládová poleva

Stačí pár kapek a vaše kůže dostane hříšnou příchuť. Navíc čokoláda obsahuje fenylethylamin, látku, která váš mozek povzbuzuje k vylučování dopaminu. Mimochodem, tělo si hormon štěstí vyrábí hlavně v období zamilovanosti. Už chápete, proč se při mlsání čokolády cítíte tak blaženě? Naservírujte dobrotu partnerovi přímo na svá ňadra!

Ananas

Když tohle tropické ovoce sníte několik hodin před milováním, dostanou vaše intimní šťávy sladší příchuť. A pokud si ho dáte k snídani, ještě se vám ananas postará o svěží dech.

Nanuk

Ideální pomůcka ke škádlení. Smyslně sajte a olizujte špičku nanuku a názorně na něm partnerovi předveďte, jak plánujete laskat jeho penis. Pak si mraženou pochoutkou jezděte přes bradavky… A než partnera orálně potěšíte, přejeďte mu po jeho chloubě nebo varlatech nanukem, abyste je vzápětí ohřála svým dechem. Rychlá změna teploty ho rozpálí!