25. května 2018
Když se vzájemně laskáte pusou, je to zábava, romantika a téměř jistá cesta za orgasmem. Čtěte, jak z téhle radosti vytěžíte ještě víc!

Když laskáte jeho

Sáhněte po lubrikantu

Jakmile vezmete partnerův úd do úst, řiďte se pravidlem: Čím víc vlhkosti, tím příjemnější pocity. Použijte vlastní sliny, ale pokud jich nemáte dost, vezměte si na pomoc lubrikační gel, třeba Lick-it s příchutí šampaňské a jahody, za 160 Kč na Sosexy.cz.

Zaměřte se na špičku

Kmitejte jazykem okolo žaludu, jako byste olizovala kornoutek zmrzliny. Polechtejte i jeho uzdičku. Žhavý tip? Až budete jeho poklad svírat v ústech, zasténejte. Partner ucítí příjemné vibrace.

Střídejte teplotu

Vezměte co největší část údu do úst, chvíli vydržte bez pohybu a dýchejte na něj. Až bude jeho chlouba pořádně zahřátá, pusťte ji ven a začněte na ni jemně foukat. Zopakujte ještě jednou. Střídání horka a chladu je dráždivé a sexy…

Ať to má koule!

Některé ženy si varlat při orálním sexu nevšímají,
což je škoda. Vezměte je tedy do dlaně a jemně mu je tiskněte blíž k tělu. Když ucítíte, že tuhnou (neklamné znamení, že se blíží jeho vyvrcholení), můžete je propustit. Tím trochu zmírníte partnerovo vzrušení, takže vydrží déle.

Dívejte se mu do očí

Je to naprosto snadný, a přitom extrémně účinný trik. Zatímco ho budete ústy laskat, zachyťte jeho pohled a neodvracejte se. Vydržte dlouho a užívejte si, jak erotické napětí sílí.