2. září 2017
Nikdo neříká, že být single je špatné. Pokud vám ale tento status už leze na nervy, tak je načase s tím něco dělat.

1. Úsměv prosím

Jestli se od rána do večera na svět mračíte, tak moc přitažlivá nebudete. Takže pravidlem číslo jedna bude úsměv. Je dokázáno, že úsměv je signálem pro mozek, aby produkoval hormony štěstí. Budete se cítit lépe vy i vaše okolí. A nezapomeňte, že úsměv je nakažlivý a můžete jej využít jako svou nejsilnější zbraň.

2. Lítost stranou

Úsměv je tím nejlepším spojencem i v případě, že máte sklony k sebelítosti. Je to přirozené, protože vaše okolí na vás vyvíjí tlak. Neustále se vás ptají, proč nikoho nemáte, a kdy už si někoho najdete. Vy se sice snažíte být nad věcí a všemožně se rozptylovat, ale jednou za čas na vás padne smutek a sebelítost. Zkuste si najít něco, co vám dělá radost.

3. Mluvte

Mezilidská komunikace není snadná, ale bez ní to nejde. Snažte se s lidmi mluvit a nevyhýbejte se jim. Zdravte v obchodě, bavte se s se spolupracovníky i s lidmi, které potkáte třeba na cvičení. Přidejte úsměv a hned bude den zábavnější.

4. Překonejte se

Abyste změnila své staré já, udělejte každý den něco, co vám není úplně po vůli. Činnost nebo úkol, který není úplně oblíbený, nebo jste si na něj netroufala. Váš svět získá nový rozměr. Jen to zkuste.