22. února 2018
Chcete to v ložnici trochu okořenit? Využít k tomu můžete třeba i telefon! Sextování je jednoduché, pokud víte, jak na to.

Nedávná studie American Psychological Association tvrdí, že více než 88 procent dospělých už někdy v ži­votě sextovalo. Zrovna vám se ale do sextování nechce a vlastně nevíte, jak to navléct? Prozradíme vám všechno, co potřebujete vědět!

Základní pravidla sextování

Než se do toho pustíme, ujasněme si pár základních pravidel. Především je důležité používat zdravý rozum. Proto raději neposílejte žhavé zprávy ni­komu, s kým zároveň žhavé chvilky nezažíváte. Určitě nechcete, aby někdo vaše neslušné myšlenky zveřejnil, proto si je schovejte jen pro vážný vztah, ve kterém se na sebe můžete s partnerem spolehnout. Vždycky si dvakrát zkontrolujte jméno a číslo ­adresáta (abyste zprávu třeba náhodou neposlali svému šéfovi nebo tatín­kovi). Co se týče užitečných rad, ­nepřehánějte to s délkou sdělení. Nepíšete přece žádný román, takže klidně směřujte rovnou k věci. Ideální je ­začít zvolna a koketně a následně přecházet k jasnějším a přímo­čařejším záležitostem – úplně jako během milostné předehry. A dávejte také pozor na automatické opravy chyb. Pořádně si po sobě text přečtěte, protože případné překlepy mohou vést ke vzniku legračních slov, která se tématu ­nijak netýkají (což je sice veselé, ale není to sexy).

Embed from Getty Images

Jak ho přimět, aby se zapojil

Nejtěžší je samozřejmě první zpráva, která má vyvolat kýženou reakci. Zbytečně to nekomplikujte, dejte zkrátka nějakým krátkým a jednoduchým ­způsobem najevo své úmysly. Chcete poradit? Tak například:

# Schválně, co mám na sobě…
# Chceš si hrát?
# Nemůžu přestat myslet na tvoje… (doplňte něco neutrálnějšího typu „lýtka“ nebo „ruce“, ale klidně i něco explicitnějšího, pokud se na to cítíte).
# Chtěla bych tě zas vidět nahého.
# Co bys udělal, kdybys byl teď tady u mě?

Škádlení

Až si budete v sextování trochu jistější, proč nezkusit hned na začátku part­nera trochu podráždit? Pokud u něho chcete vznítit jiskřičku zájmu, aby se do celé hry zapojil, zkuste třeba:

# Mám na sobě tvoje oblíbené spodní prádlo.
# Mám pro tebe sexy překvapení (to překvapení jste vy, rozumíme si…).
# Nemůžeme dneska vynechat večeři a vrhnout se rovnou na moučník?
# Hrozně se mi líbí, když (doplňte cokoliv, může to být klidně necudné, ale stačí cokoliv fyzického).

Chcete pokračovat? Čtěte dál!