18. července 2018
Zatoužíte občas po živém snu, při němž budete sténat rozkoší a vzrušeně se převalovat v posteli? Poradíme vám, jak si jej přivolat!

Jak přivábit něžný sen

Vzpomněla jste si na poslední něžný sen, který vás rozvášnil? A přála byste si eroticky snít častěji? Pak se držte několika jednoduchých zásad, které na základě letitých výzkumů definoval tým amerických expertů.

☛ Mezi sledováním televize, mobilu či počítače a spánkem by měly uplynout nejméně dvě hodiny – nejjistější je ale procházka na čerstvém vzduchu. Záření televizní obrazovky či monitoru působí na lidský mozek natolik agresivně, že ubíjí fantazii.

 Dalším bezcitným zabijákem erotických snů je přemíra jídla. Jestliže dokážete usnout na lačný žaludek, budete odměněna strhujícím vírem vzrušujícího snění.

Zapomeňte na prášky na spaní. Místo toho zkuste skleničku lehkého vína. Více však raději ne – alkohol může zbourat zábrany při milování, ale zato úplně vymaže snové centrum.

 Zkuste to s vůněmi. Jasně vede vanilka, pomeranč, ambra a květinové vůně. Zapálit si můžete vonné tyčinky, svíčky anebo aromalampu.

 Velkou roli hrají osobní asociace. Živé sny můžete přilákat tím, že si na noční stolek nebo přímo do postele vezmete předmět či oblečení vonící vaším mužem nebo přítelem.