1. září 2017
Jste v novém vztahu s mužem, který měl před vámi delší dobu vztah? Dejte si pozor na některé varovné signály!

Velmi často se stává, že když navážete vztah s někým, kdo se relativně nedávno po mnohaletém vztahu rozešel, skončí to nešťastně. Jsou však jisté indicie, které vám ukazují na to, že s tímto mužem vám štěstí nepokvete. Stačí mít oči otevřené a velmi lehce poznáte, jestli má vaše lovestory opravdu budoucnost, nebo vás partner jen využívá, aby se lépe vyrovnal s nedávným rozchodem.

1) Ví o každém jejím statusu nebo fotce

První červená vlajka? Když váš partner neustále svou bývalou sleduje na sociálních sítích. Ví, kdy přesně přidala svůj poslední status na Facebook, olajkoval jejích posledních pět fotek na Instagramu, a tak dále. Jistě, mnoho lidí řekne, že „lajky nic neznamenají“ a že je přeci normální reagovat na příspěvky blízkých na sociálních sítích. Po rozchodu by se však partneři měli jeden od druhého oprostit i na internetu. Pokud ji stále několikrát denně sleduje, znamená to, že se s rozchodem nevyrovnal. Může říkat, co chce, omluvit to nelze…

Čtěte také: Nejčastější problémy ve vztahu – vyřešte je!

2) Vypráví vám o ní

Možná se divíte, ale najde se opravdu velké množství mužů a žen, kteří svým novým partnerům pravidelně vyprávějí o svých bývalých. Někdy to nemusí mít žádný „citový podtext“, jindy se dá ale vypozorovat to, že se vlastně druhému po svém ex stýská. Stačí se koukat na řeč těla a analyzovat, při jakých příležitostech a jakým způsobem o své ex mluví. Obecně platí, že když je člověk vyrovnaný s rozchodem, o svém ex se zmíní novému partnerovi velmi zřídka, a to i když spolu třeba mají spoustu zážitků.