14. března 2018
Existuje neprozkoumané místo, jehož stimulace může v mužském těle odpálit ohňostroj slasti?

O ženském G bodě už dávno víte své, ale napadlo vás, že podobný spínač rozkoše ukrývá i mužské tělo? Nebudeme vás napínat. Záchvěv slasti o hloubce a výbušnosti podmořské sopky totiž dokáže zařídit smyslná masáž prostaty, takže se vlastně jedná o P bod. Jen pro vysvětlení: Supercitlivý orgán o velikosti oříšku sídlí za partnerovým močovým měchýřem.

Dobré vědět: Muži, kteří se takovému opečovávání nebrání, otevřeně uvádějí, že orgasmus je díky stimulaci prostaty snový zážitek, který stojí za to zopakovat.

Plus pro vás? Bude vás vzrušovat, že máte nad jeho rozpoložením moc. Jestli chcete, aby vás za vaši hru rukou vynesl rovnou do nebe, postupujte následovně:

Začněte ústy

Prostatu můžete dráždit jedině tak, že vklouznete prstem do mužova konečníku. Ale pozor: Nenadálý vpád do zadních vrátek může dotyčného od takové praktiky jednou provždy odradit. Přestože mu tím můžete připravit nejlepší zážitek v životě, může ho to bolet natolik, že už nebude chtít víc. Nebo se mu hnusí pouhá představa, že mu strkáte prst do zadku? Řešení? Vždy nejprve komunikujte a teprve potom útočte. Váš milenec potřebuje být opravdu pořádně vzrušený a současně uvolněný. Tohle pomůže pro začátek: Nad výbornou večeří se partnera citlivě zeptejte, jestli už o masáži prostaty slyšel a co by jí případně
sám řekl…