7. února 2018
Zářnější kondici, vyhlazenější zadek a výbušnější orgasmus! To všechno si teď budete užívat díky sestavě, kterou pro vás připravila trenérka Lauren Royburg.

K následujícím šesti cvikům potřebujete jedinou pomůcku – pěnový válec, na kterém budete rolovat. „Funguje to podobně jako ždímání houby. Při hlubokém stlačení zvyšujete prokrvení těla, voda se z tkání ztratí, a když povolíte, buňky se vrátí do původní podoby. Pravidelný trénink vám zajistí pružnější svaly, vazy i klouby,“ vysvětluje Lauren Royburg a nabádá: „Cvičte 5x týdně. Díky pružnějšímu tělu a vyhlazenější pokožce se budete moct hýbat daleko vášnivěji než kdykoliv předtím. Výsledky poznáte na pohled i na dotek, samozřejmě.“

TIP: Jak zjistíte, jestli cvičení opravdu funguje? Pro začátek si můžete před milým střihnout smyslný striptýz a potom plynule přejít na odvážnější milostné polohy. Pocity, které vás zaplaví, budou sladkou odměnou!

Takhle cvičte:

1. Rolujte na boku

Na váleček si lehněte pravým bokem, pravou nohu nataženou, levou přes ni pokrčte a položte chodidlo na zem. Opřete se o pravé předloktí, lehce nadzvedněte bok a vsuňte si pod něj válec tak, aby byl kolmo k vaší kyčli. Nadechněte se a zvolna pohybujte bokem po válci směrem k lokti opěrné ruky. Válec by se měl pohnout asi o dvacet centimetrů směrem vzad. Vydechněte a sjeďte do výchozí polohy. Totéž opakujte na druhém boku.

Buďte vyšší
Varování: Po tomto cviku budete vypadat vyšší a štíhlejší! Pomáhá totiž odlehčit kyčelnímu kloubu a dovoluje vašim nohám, aby se natáhly do své maximální délky. Mimochodem, Lauren tvrdí, že si tímhle trikem přičarovala tři centimetry do výšky!

Čtěte také: Nejlepší cviky pro pevné tělo

2. Protažení kobry

Položte se na břicho, nohy roztáhněte o trochu víc, než je šířka vašich boků, ruce si opřete pod rameny. Zvedněte se do kliku a válec si dejte pod nohy – těsně nad kolena. Kolena pokrčte a nohy v kotnících spojte. Nadechněte se, přeneste váhu dozadu, takže se vaše pomůcka sveze po vašich stehnech dopředu až ke stydké kosti. Vydechněte a vraťte se do výchozího bodu.

Uvolněné kyčle
Pokud ráda běháte, válec by měl být vaším nejlepším přítelem. Aerobní cvičení přináší do svalů napětí, které můžete lehce odstranit. Navíc si tímto cvikem uvolníte kyčle, jejichž větší polohový rozsah při milování s radostí oceníte.