13. března 2018
Přiznal se vám nový objev, jak často a na jak dlouho leze do sprchy? Máte ho v hrsti! Podle jeho očistných zvyků totiž poznáte, čím vás oblaží ve vztahu i v posteli.

Bere lázeň šmahem

Muži, kteří skočí po ránu do sprchy a za pár minut už svěží poskakují s ručníkem po ložnici, jsou praktičtí a je na ně spolehnutí. Sprchování prostě považují za jednu z ranních nezbytností, takže si ji rychle a bez řečí odbudou a raději se věnují vašemu vyhánění z vyhřátého lože. Pokud jste ulovila právě takového chlapíka, můžete si oddechnout. Bude se o vás starat a trpělivě snášet vaše vrtochy, avšak nápaditostí nikdy překypovat nebude. Jestli toužíte po dobrodružnějším rande, než je kino a pizza, musíte převzít iniciativu sama.

Mohlo by vás zajímat: Sex podle hvězd aneb Čím ho rozpálíte podle znamení zvěrokruhu

Je koupelnový občasník

Jestliže se váš milý zamyká v koupelně jen párkrát do týdne, příliš nejásejte. Pravděpodobně patří k těm nevyzrálým chlapíkům, kteří jsou přesvědčení, že když si po obědě krknou, nejnáležitěji tak ocení váš kuchařský um. Kromě skromné pozornosti, kterou věnuje svému tělu, se váš vyvolenec nepřetrhne ani v zájmu o vás. Nebudete-li se důsledně připomínat, skončí se svými kumpány v hospodě častěji než s vámi v posteli. Na druhé straně ho nic nerozhází. Ani váš nekontrolovaný hysterický záchvat.