8. listopadu 2017
Už vašeho miláčka někdy skolila viróza? Pak už víte, jak s ním zacházet. Pokud ne, zjistěte, co vás čeká a jakým pacientem může váš drahý být.

Jedna věc je jistá – každá rada, jak přežít nemocného mužského, je dobrá.

Podívejte se na svou kýchající a smrkající lásku s následujícím seznamem druhů pacientů v ruce a hned budete vědět, co dělat, aby se nerozhořela partnerská krize.

Okázalý trpitel

Diagnóza: Nikdo, ale opravdu nikdo široko daleko nemůže být nemocnější. Bezpečně zakután pod dekou kňouravě popisuje příznaky, které teoreticky odpovídají blížícímu se skonu. Prakticky to tak zlé nebude. Nemoc dotyčného ovšem zcela vyřadila z běžného provo­zu, v podstatě je schopen došourat
se maximálně na toaletu nebo do koupelny. Jinak z postele zoufale vyhlíží veškerý servis.

Co s ním:
Copak o to… Mohlo by to být docela romantické. Jen si vzpomeňte, jak Marianna ošetřovala Sandokana nebo Nšo-či Old Shatterhanda. Jestli se vám chce, sama jste zdravá a cítíte něhu, získáte svou péčí velké vyznamenání a vděk. Dejte však přístupnou formou najevo, že nejste pečovatelkou na doživotí a zmrtvýchvstání určitě očekáváte, jak jen to bude možné. Pokud se ne a ne dostavit, zavolejte na pomoc jeho matku. Mileráda vás vystřídá.