12. září 2018
Představujete si, jak se vás zmocňuje cizí chlap, a on sní o lesbickém milování? Zjistěte, co vaše touhy znamenají, a smyslně je slaďte.

Každému se líbí něco jiného, takže se snadno může stát, že se vaše a jeho erotické představy nashodují. Ženy o sexu sní jinak než muži; jsou mnohem rafinovanější. Vymýšlí si složité zápletky, zatímco muže nažhaví pouhý pohled na stehna přiškrcená punčochami s podvazky nebo myšlenka na to, jak partnerku připoutá za zápěstí k pelesti postele. Jaké představy jsou u žen a mužů nejčastější?

Co chcete vy

Podle průzkumů ženy nejčastěji rozpalují následující scénáře:

1. Sexuální otrokyně
Když si necháte rozkazovat, můžete si užívat, aniž přebíráte zodpovědnost za milování. Možná vám některé praktiky připadají zvrhlé, takže byste se je sama styděla navrhnout. Pokud vás ale dominantní milenec přinutí, abyste něco udělala, můžete se sama před sebou vymlouvat, že „to nebyl váš nápad“.
Co to znamená: Představujete si, že vás nějaká autorita nutí dělat úchylnosti? Možná byste ráda odhodila zábrany a nevíte, jak na to. Zkuste svou fantazii zrealizovat s mužem, jemuž důvěřujete. Třeba v sobě probudíte divošku.

2. Lesbický sex
Do intimních myšlenek se vám často vkrade kamarádka nebo kolegyně?

Embed from Getty Images
Co to znamená: Možná nejste bisexuální, ale jenom zvědavá. Další možnost: Chodíte s líným nebo neschopným milencem a zajímalo by vás, jestli by si žena s vaším tělem poradila líp. Lesbická zkušenost vám navíc připadá jako tabu, takže se v představách cítíte jako nespoutaná dobrodružka.

3. Muž s maskou
Zrychluje se vám tep při představě, že si užíváte s krásným neznámým, kterého jste sbalila na večírku a ani neznáte jeho jméno?
Co to znamená: Pokud o vás milenec vůbec nic neví, můžete se dokonale uvolnit, odhodit zábrany a nelámat si hlavu s obavou, co si o vás pomyslí. Před náhodným milencem se můžete vydávat, za koho chcete, a dělat věci, které byste se stálému partnerovi styděla navrhnout, aby vás neodsoudil jako zvrhlici.

4. Milování na veřejnosti
Sníte o orgasmu ve vlaku, ve své nezamčené kanceláři, za keřem v městském parku, v pokoji s roztaženými závěsy?
Co to znamená: Jste trochu exhibicionistka a chcete se předvádět. Představa, že by vás někdo přistihl, stupňuje vaše erotické napětí.
V duchu si malujete, že předvádíte striptýz v baru plném mužů? Líbí se vám vědomí, že po vás touží víc chlapů najednou.
Řešení: Užijte si sex na neobvyklém místě, třeba ve výtahu nebo v zastrčeném koutě panelákové chodby. Jiskřivé vzrušení zaručeno.