9. února 2018
Rozhodli jste se s partnerem, že chcete miminko? Super, máme pro vás hned několik rad, jak jít těhotenství naproti!

Možná vás to překvapí, ale vědci opravdu potvrdili, že některé sexuální polohy jsou k otěhotnění vhodnější než jiné. Proč? Vysvětlení je jednoduché, při některých polohách penis proniká hlouběji a spermie se tak dostanou na vhodnější místa pro cestu k průniku do vajíčka. Máte tak větší šanci otěhotnět.

Zezadu

Není žádným překvapením, že při poloze zezadu dochází k hlubokému průniku. Spousta lidí ji navíc označuje za svoji vůbec nejoblíbenější polohu, při které mají vysoké procento orgasmů. Jste na tom podobně? Pak je tato poloha vhodná pro vaše intimní hrátky za účelem otěhotnění.

Face to Face

Trochu složitější polohou, o to však vášnivější, je „face to face“. Partneři si sednou naproti sobě a žena spojí své nohy za partnerovými zády. Pokud máte dobrou fyzickou kondici, pak tuto polohu doporučujeme. Sex při ní může být velmi divoký i pomalý a romantický, jak je libo. Za pomoci rukou se nadzvedáváte a dosedáte na partnerův penis. Při této poloze často dochází ke společným orgasmům – a co je pro ženy toužící po dítěti nejdůležitější, k hlubokému průniku.

Embed from Getty Images

Squat

Neboli dřep. Muž leží, žena je nad ním a po prvotním průniku „dřepuje“ nahoru a dolů. Doporučuje se, aby měl muž pokrčené nohy a ženu tak zezadu usměrňoval a udržoval její rovnováhu. Hluboký průnik a skvělé orgasmy jsou zaručeny. Hlavně se uvolněte!

Jaké přírodní látky doporučují lékaři, když chcete zvýšit šanci na otěhotnění? To se dozvíte na další stránce!