10. února 2018
Jak docílit toho, aby byl váš rok 2018 ve znamení štěstí? Držte se pár pevných základů!

1) Mějte se ráda

Může se to zdát jako samozřejmost, ale divila byste se, kolik lidí má se sebeláskou problém. Nemluvíme o tom, aby o sobě člověk měl přehnané mínění a byl sebestředný a zahleděný do sebe. Je však potřeba se umět ocenit, povzbudit se, pochválit se a odměnit se, ať už psychicky či materiálně, kdykoliv se nám něco povede. Spousta lidí chodí jako tělo bez duše, i když k tomu nemají žádný skutečný negativní podnět z okolí. Jejich vnitřní hlas je sráží a neustále jim říká, že nejsou dostatečně dobří, nebo že ještě nedosáhli správných cílů. Nenechte sami sebe zničit vás. Pokud máte problémy s tím, vidět se v dobrém světle, pracujte na tom!

Mohlo by vás zajímat: Sex podle hvězd aneb Čím ho rozpálíte podle znamení zvěrokruhu

2) Dbejte na své zdraví

Zdravý člověk má tisíce přání, nemocný jen jedno. Ano, tohle je velmi výstižné. A nemusí se jednat o vážné, nevratné poškození zdraví. I jakákoliv obyčejnější choroba má většinou negativní vliv na vaši náladu, kvalitu prožití času, apod. Proto se rozhodně vyplatí dbát na to, abyste za rok promarodila co nejmenší porci dnů. Ideálně žádný!

Jak na to? Starat se o sebe, mít zdravý životný styl a určitý spánkový rytmus. Jíst zdravě a nepodceňovat zdravotní rizika. Nevyplatí se ignorovat impulzy, které vám tělo dává, když už má dost. Ano, párkrát za rok asi budete potřebovat potáhnout i „přes bolest“, když třeba budete dokončovat nějaký projekt. Myslete však na to, ať své zdraví neignorujete příliš často. Vrátí vám to.