19. srpna 2017
Tak tohle vážně nečekal! Nejdřív ho s pomocí těch správných doteků rafinovaně přiveďte k bodu varu a pak mu ukažte, jak chutná mrazivá vášeň. Váš milovaný zešílí vzrušením. Zaručeně.

Jestli chcete být považována za výbornou milenku, musíte pořád zkoušet něco nového. Abyste ale svého drahého vzrušila k nepříčetnosti, nemusíte hned zatáhnout do ložnice bičík nebo kamarádku do švédské trojky. Muže k blaženosti vynesou úplně obyčejné změny teploty. Když budete dovedně střídat žár a chlad, vystavíte tělo svého přítele úplně novým vjemům. Mrazivé a horké laskání totiž zvyšuje citlivost kůže a uvolňuje endorfiny. Čtěte, jak mu dopřejete nejlepší sex jeho života.

Žhavý trik: Přitopte v posteli

Proč to funguje: Když mu zahřejete správná místa na těle, postavíte do pozoru jeho erotogenní zóny. Partnerovi stoupne tělesná teplota a zvýší se mu tlak. Díky tomu bude jeho rozehřátá kůže mnohem citlivěji vnímat doteky a polibky.

Jak na to: Vklouzněte s ním pod peřinu a začněte mu laskat kůži horkým dechem. Jednoduše mu přejíždějte pootevřenými rty po nejcitlivějších místech – po penisu, po vnitřní straně stehen, po varlatech – a jemně vydechujte. Můžete ho zároveň na kůži jemně lechtat špičkou jazyka. Nemusíte se soustředit jen na jeho rozkrok.

„Petr se celý roztřese, když mu začnu zblízka dýchat na ušní lalůčky nebo na bradavky,“ potvrzuje třiadvacetiletá servírka Julie. „Pokaždé začne zrychleně dýchat a srdce mu tluče, jako by měl v příští vteřině dostat infarkt. Pokud někdy nemá chuť na sex a já ano, tímhle trikem ho spolehlivě dostanu tam, kde ho chci mít.“

Další trik, je ještě odvážnější. Jestli chcete partnera přivést doslova k bodu varu, vezměte do postele šálek horké (ale ne vařící!) vody. Lokněte si, polkněte a hned potom vezměte do horkých úst jeho ztopořeného kamaráda. Usrkněte další doušek, ale tentokrát podržte vodu v ústech a opatrně k ní přiberte ještě partnerův penis. Několik vteřin koupejte špičku jeho kopí v horké lázni a pak polkněte. Když mu do klína steče pár kapek, smyslně je slízejte.

Teplotu mu zvedne i trik se zahřátým lubrikačním gelem. Vymáčkněte si trochu gelu do dlaní a začněte jimi o sebe třít, jako by vám byla zima. Horkými a kluzkými dlaněmi jemně namasírujte partnerova nedočkavá varlata a vztyčené mužství. Dejte si načas – čím déle budete gel zahřívat v dlaních, tím smyslnější zážitek drahému dopřejete.