25. listopadu 2017
Mezi tím, co si ženy představují, že se mužům líbí, a tím, co se mužům skutečně líbí, může být diametrální rozdíl. A také je...
1 / 5

Myslela jste, že muže oslní vaše chytrost? Fakt, že nemáte ani dolíček celulitidy? Váš zbrusu nový sestřih? Vaše neutuchající úslužnost? Spletla jste se. Mnohým mužům na ženě chytrost překáží, celulitidu v posteli neřeší, váš sestřih je vůbec nezajímá a služka jim možná vyhovuje, ale milovat ji kvůli tomu nebudou.

Mýtus 1: Chytrost je plus

Pokud jste si myslela, že váš vysokoškolský diplom zaručí, že po vás muži poletí jako po uzeném, vězte, že taková představa byla iluzí. Mnohým mužům u ženy chytrost dokonce překáží. Žena sice může být chytrá, ale ne chytřejší než on. S tím se mužské ego nevyrovnává snadno. Chytrá žena totiž znamená, že uslyší mnohá „Ale,“ a „Ne“ na svá tvrzení a své soudy.

Muž u ženy vyhledává především zázemí a klid, což obnáší, že nechce, aby s ním někdo nesouhlasil, odporoval mu, nebo mu vyvracel jeho pohledy na věc. Chce se doma zregenerovat, tedy být pohlazen, obdivován a uznáván. Camille Paglia kdesi trefně prohlásila, že mnoho feministek se zrodilo ze zhrzených intelektuálek, které prostě nedokázaly přijmout, že k tomu, aby si muži přestali vážit toho, že ony věnovaly dlouhé roky hlubokému studiu, úplně stačí, aby kolem prošla mladá kulatá prdelka.

1 / 5