29. dubna 2011
Těmito manýrami vás drahý občas rozpaluje doběla. Víme, co za jeho chováním vězí.

Nesnášíte, když: POSLOUCHÁ VÁS NA PŮL UCHA
Proč to dělá?
Mužský mozek se nedokáže plně soustředit na víc než jednu věc současně, takže pokud je přítel právě zabraný do počítačové hry, ani na něj nezkoušejte mluvit a něco mu vysvětlovat. Ignoroval by vás a zbytečně byste se pohádali.

Nesnášíte, když: ŽERTUJE NA VÁŠ ÚČET PŘED LIDMI
Proč to dělá?
Když jsou v dosahu kumpáni, muži automaticky přepínají své chování na „chlapáčtější“, což jinými slovy znamená, že se snaží vtipkovat a bavit ostatní ironickými postřehy. Jestliže se při špičkování zaměří i na vás, snaží se vás jen zapojit do hry.

Nesnášíte, když: NECHCE VÁS UTĚŠOVAT
Proč to dělá?
Muži volí jiné techniky pro vyrovnání se stresem, tudíž nechápou, jak se vám může ulevit, když se z problémů jen vypovídáte, místo abyste je jako oni hned začala řešit. Pokud večer spustíte vyprávění o tom, jak vás kolegyně v práci rozzuřila, nebuďte překvapená, že vás přeruší a navrhne, abyste hned sepsala stížnost šéfovi.

Nesnášíte, když: PLÁNOVÁNÍ JE JEN NA VÁS
Proč to dělá?
Muži víc než ženy žijí ze dne na den, takže dlouhodobé plány dopředu automaticky odkládají na vedlejší kolej. Váš přítel se z nich přitom nechce vykroutit, momentálně ho ale víc zajímají plány na příštích pár minut.