26. dubna 2011
Jste unavená? S partnerem se většinu času jen dohadujete a řešíte nepříjemnosti? Udělejte něco pro své tělo, partnerský vztah a vaši mysl. Funguje to! Zaručujeme!

Může to být sobota, neděle nebo kterýkoliv jiný den v týdnu, kdy se vám poštěstí mít volno spolu se svým partnerem. Ať už je váš partner muž, se kterým žijete dlouhá léta, nebo se jedná o začínající vztah, vždycky vám takový společný volný den může jenom prospět. Zkuste ho jednou využít jinak než pobíháním po obchodních centrech, úklidem domácnosti a vařením či v lepším případě návštěvou kina nebo večeří v restauraci…

Začněte už ráno!
Víte, že nemusíte vůbec nic. Líně se s partnerem povalujete v peřinách a co může být lepšího než společná snídaně v posteli. Rozmazlujte svoje chuťové buňky a dopřejte si přesně to, na co máte pomyšlení. Po dobré snídani si dejte s partnerem sprchu nebo rovnou koupel, to je čistě na vás, co upřednostňujete. Společná sprcha vás probere a nastartuje na celý den. Navíc se vzájemně rozmazlíte jemným umýváním partnerova těla a vlasů. Při koupeli máte větší prostor pro improvizaci. Můžete si od partnera nechat oholit nohy, vzájemně si dopřát peeling těla či masáž zad jemným sprchovým krémem.

Masáž
Ihned po sprchování můžete pokračovat společnou masáží. Vzájemná masáž mezi partnery je velice intimní záležitostí, která stimuluje všechny vaše smysly. V partnerském vztahu je velmi důležité se naučit jeden druhého dotýkat tak, aby pocit vzájemného souznění byl co nejintenzivnější. Partnerské masáže mohou mít ale i zcela neerotický důvod a pouze umocňují pocit radosti a vzájemného naladění. Erotická stránka dotyků je však také důležitá. Intimní atmosféru podpoří správně zvolená hudba. Nemusí to být nutně relaxační. Pokud máte oba rádi Lennyho Kravitze, klidně si k masážím pusťte jeho Best Of.