2. února 2018
Jasně, partnerské vztahy jsou o dělání kompromisů. Ani vy nejste dokonalá, takže je nesmyslné si myslet, že ten váš pravý je pouze pan dokonalý. Některé body by však splňovat měl!

Na těchto sedmi bodech se shodly ženy napříč věkovými skupinami. Máte od toho „pravého“ také tato očekávání?

1) Ví, co od vztahu chce

Obtížné očekávání pro spoustu dnešních mužů, kteří životem tak nějak proplouvají a jsou zvyklí neplánovat a spíše se nechat unášet proudem. Většina žen však chce, aby nejen ony určovaly, kam bude vztah směřovat.

2)  Je milý, upřímný a starostlivý

Tady snad nemusíme nic dodávat, že? Upřímnost je jednou ze základních ingrediencí šťastného, dlouhodobého vztahu. Žena by si měla ve správně fungujícím vztahu připadat opečovávaná a jako středobod zájmu, nikoliv jako osoba, odsunutá na druhou kolej. Je dost špatné být ve vztahu s někým, kdo se o vás dostatečně nezajímá a nepečuje.

3) Má vyváženou emocionální inteligenci

Co to znamená? Ve zkratce asi to, že se do vás partner umí vcítit a zároveň vám nehází na hlavu své problémy. Pokud ano, tak jen v přiměřené míře a v případě, že to je nutné. Je potřeba, aby váš dlouhodobý partner byl empatický a uměl projevit pozitivní emoce. Kdo jiný už by vás měl podpořit v těžších momentech, když ne? Měl by umět naslouchat a zároveň komunikovat s citem a úctou k vám.