18. května 2018
Pro šikovné sexuální pomůcky nemusíte do sexshopu, milého rozparádíte i rekvizitami, které máte v šatníku nebo v ledničce.

Teplá žínka

Varlata si ráda lebedí v teple, takže je promasírujte rukou v mokré hřejivé žínce.

Tkanička do bot

Vztyčený penis uprostřed ovažte tak, aby vznikly dva stejně dlouhé volné konce tkaničky. Při orálním laskání žaludu za tkaničku tahejte a kývejte penisem nahoru a dolů. Drahý zažije nový vzrušující pocit.

Banán

Hrátky s kostkami ledu můžou nádobíčko vašeho milého příliš studit, ale správně odměřená dávka chladu muže zaručeně vzruší. Rozžvýkejte kousek vychlazeného banánu, poválejte sousto v ústech a vezměte do nich penis. Můžete použít i jiné ovoce, ale nemělo by být kyselé (třeba mango nebo hrušku), aby šťáva jemnou kůži nepodráždila.

Krajkové kalhotky

Embed from Getty Images

Svlékněte si je a jemně mu jimi přejíždějte po penisu. Drsný dotek krajky většinu mužů rozparádí.

Kartáč s oblými hroty

Jemně přejíždějte kartáčem po ztopořeném mužném nástroji. Můžete i trochu přitlačit a přitisknout kartáčem penis k partnerovu břichu. Podpoříte tím krevní oběh a stožár se postaví do ještě vzpřímenější pozice.

Odličovací vatový tampon

Kouskem vaty ho laskejte na penisu i varlatech tak jemně, jako by se ho dotýkala motýlí křídla. Drážděte partnera několik minut, během nichž pravděpodobně začne šílet touhou po důraznějších dotecích.