27. března 2011
Takhle změníte klidný potok v rozbouřenou řeku.

Nasajte jeho vůni

Intenzitu vašeho vrcholu ovlivňuje vůně. Podle britských vědců vás dostanou do sedla feromony, které z vašeho drahého při sexu stoupají. Nejvíce se jich uvolňuje v místě, kde mu končí krk a začíná lopatka. Proto si příště natočte tělo milovaného tak, abyste během přirážek mohla nasávat jeho smyslnou chemii.

Neměňte pozici

Většina mužů se zdráhá zůstat při postelovém skotačení v jediné pozici, abyste je neměla za nudné milence. Avšak jak se při sexu zvyšuje počet poloh, vaše vzrušení klesá. Proto drahého naveďte, aby postelovou vynalézavost uplatnil během předehry, a po průniku miřte rytmickými kroky k slastnému cíli v jediné pozici.

Tipy, jak na něj!

Nažhavte ho

Když drahý vyrazí na služební cestu, pošlete mu e-mailem nejdřív svou fotku. Postupně ho pak zásobujte maily s vyfocenými kousky oblečení, svetrem počínaje a spodním prádlem konče. Pohozené tam, kde by se ocitly při divoké milostné jízdě. Obrázek vašich kalhotek na koberci u postele vyvolá v milovaném větší touhu, než kdybyste se pro něho vyfotila úplně nahá.

Zvedněte mu náladu

Pokud se váš milý cítí sklesle, zopakujte si něco, co jste si spolu v minulosti skvěle užili. Třeba si pusťte film, u něhož jste se nasmáli, nebo si dejte masáž zad, která odstartovala žhavou noc. Vyvoláte ve svém ztrhaném partnerovi vzpomínku na úžasné zážitky a prostoupí ho pohoda.