2. března 2018
Chcete svého miláčka překvapit něčím opravdu výjimečným a užít si romantický večer ve dvou? Vsaďte na tyto exotické (a pořádně erotické) masáže!

Výbuch slasti v tříslech, masáž bradavek, rozkoš v klíně. I když vám to zní jako titulky z Cosmo Kámasútry, jedná se o hmaty pěkně žhavých masáží, které jsme odpozorovali u tradičních relaxačních procedur z celého světa. Ať už drahého překvapíte slastným hnětením prsou, nebo čela, bude vrnět jako ten nejspokojenější kocour a s chutí vám něžnosti vrátí.

Odhalte jeho citlivá místa

Až vás bude drahý masírovat, soustřeďte se na to, kam s dlaněmi zamíří ze všeho nejdřív. Právě tato místa by si totiž přál zhýčkat i on sám!

Rozkoš v klíně

Indiánské ženy považují masáž hlavy za nejlepší prostředek k utišení bolestí ramen a šíje. A právě ty často trápí hlavně muže zírající celý den do obrazovky počítače. Na hlavě se nachází spousta nervových zakončení, jejichž hýčkání přináší oblasti krku bleskové uvolnění. Abyste mohla úlevu svého drahého sledovat v přímém přenosu a podle výrazů jeho tváře zjistit, na kterých místech mu masáž dělá opravdu dobře, položte si jeho hlavu do klína. Milému nejdřív oběma ukazováčky promasírujte místo mezi obočím a poté se s prsty přesuňte za uši, kde se podle čínské medicíny nachází až tři sta akupunkturních bodů. Na závěr mu pak přitiskněte prsty jedné ruky na korunu hlavy a pomalu je rozevírejte do stran a ke krku. Spousta mužů má z takového hlazení dokonce i erekci!