24. října 2018
Zhasněte světla, přitulte se k milému a nechte svá těla žhnout láskou. Známe mazlivé triky, které vás ve vztahu i v posteli ještě víc sblíží!

Nedopřát si občas s partnerem klidný romantický sex ale může být velká chyba – něžná objetí totiž posilují lásku! Partnerští poradci upozorňují, že kdykoli se drahému díváte do očí, užíváte si nekonečné polibky a něžně milence hladíte, dáváte svým vzájemným citům obrovský dopink. Přesto se většina párů v posteli obvykle časem soustředí jenom na triky, které je co nejrychleji dovedou k orgasmu, a něhu považují za ztrátu času. Těžko ale někoho budete hluboce milovat jenom proto, že jste s ním zažila orgasmus hlavou dolů nebo mu svázala ruce svou podprsenkou! Když milenci berou sex jen jako nástroj uspokojení, odcizují se. Taky často chodíte do ložnice pro orgasmus jako do pekařství pro chleba? Dnes večer přelaďte na romantickou vlnu! Zkuste se do milého vcítit a užívejte si sex jako jedno tělo a jedna duše. Pomůžou vám tyto smyslné kroky.

1. Umlčte rušiče

Než se spolu zavrtáte do peřin, ujistěte se, že na erotickou jízdu budete mít dost klidu. Jestli bydlíte na hlučné ulici, zavřete okna. Pokud dovnitř pořád doléhá burácení výfuků, pusťte pomalou hudbu, na níž se oba shodnete. Rozptylovat vás může i nepořádek, takže rychle ukliďte – zavřete všechny zásuvky, vyhoďte obaly od jídla, hrnky od kafe odneste do kuchyně. Zhasněte a pootevřenými dveřmi pusťte do místnosti slabé světlo z vedlejší místnosti. Při romantickém milování nikam nespěcháte, takže si snadno všimnete neerotických detailů kolem sebe, které vás mohou vyrušit v soustředění, třeba praskliny na novém stropě nebo pupínku na milencově rameni. V přítmí se soustředíte jenom na své pocity a navíc se partnerovi vydržíte beze studu dlouho dívat do očí.

2. Navzájem se svlékněte

Místo abyste ze sebe stáhli oblečení každý sám, zbavujte se slupek navzájem. Zápolení s knoflíky, háčky a zipy vás přinutí zpomalit tempo a myslet jenom na milence. Můžete ho nejdřív hladit přes oblečení, vklouznout dlaněmi pod látku a teprve pak začít se svlékáním. Každý kus nově odhalené kůže polaskejte a užívejte si slastné očekávání předtím, než se vás drahý dotkne.

Embed from Getty Images

3. Mluvte si do mazlení

Většina párů se cítí zamilovanější, jestliže si večer před spaním v posteli povídají. Zkuste tento trik i před sexem. Využijte toho, že jste oba uvolnění a nehoní vás čas, natáhněte se vedle drahého a začněte mu něco pohodového vyprávět. Vyhněte se ale  tématům, která by zchladila atmosféru! Při řeči milého něžně hlaďte po celém těle nebo ho škrábejte nehty na zádech.

Co ještě skvěle funguje? Čtěte další zaručené tipy!