13. září 2017
Vztah s partnerem vám klape náramně, ale v posteli to není ideální? Dejte si pozor na těchto 6 věcí a bude to super!

Není to žádná věda. Stačí dodržovat pár pravidel a uvědomit si pár věcí. Pak bude vše v tom nejlepším pořádku a vy si budete dlouhodobě užívat jeden druhého i v posteli!

1) Důležitá předehra

Říkejte si, co chcete, ale spíše delší než kratší předehrou nic nezkazíte! Tyhle chvíle v posteli vám nikdo nevynahradí a na váš vztah budou působit vskutku blahodárně. Není kam spěchat (pokud zrovna nemáte něco domluveného venku a nepospícháte za každou cenu rychle z domu)! Není to jen o samotném pohlavním styku.

2) Ne, není to trapné!

Mnoho párů je v posteli vystresovaných. Nedokážou se uvolnit, oprostit od stresu každodenního žití, nebo jen prostě moc řeší, jak se to partnerovi líbí a co si asi myslí. Nevyvedla se vám poloha na první pokus, vydala vaše vagína směšný zvuk? Zasmějte se tomu, to ano, ale rozhodně nenechte do vaší postele přijít trapnou náladu. Sex je zábava a v posteli je potřeba se umět zasmát. Vzrušení stejně vždy (nebo by aspoň mělo) převládne. Trapný pocit není na místě v žádném případě!

Čtěte také: 6 důvodů, proč je dobré mít sex každý den

3) Pozor na ponožky

Nezapomínejte na ně a chtějte i po partnerovi, ať si je sundá, i když se netváří. Ne, nebude vám zima, Ano, opravdu je to potřeba. Generace potvrzují, že ponožky při sexu vážně nejsou to pravé ořechové. Když už jste nazí, svlečte se celí, ponožky neopomíjejte!