23. března 2018
Váháte, zda žijete s tím pravým? Existují jasná znamení, že je to skutečně ON – a také pár varovných signálů, které svědčí o opaku…Vyplatí se je nastudovat všechny, protože jen tak je šance, že se nezmýlíte!

Není snadné poznat, zda žijete s mužem, který je pro vás jako stvořený a lepšího už asi nenajdete. Mnohé z nás si myslely, že ano, a pak jen trpce litovaly, což nabourává důvěru ve vlastní úsudek. Na druhou stranu známe řadu partnerství, která začala jako pouhé přátelství a vykvetla do milostného vztahu po měsících či dokonce letech. Když ale víte, na co se zaměřit, snadno zjistíte, zda jste s tím pravým, anebo naopak. Takže jestli si chcete udělat jasno, nabízíme vám několik vodítek, která vám napoví, zda vedle sebe máte spřízněnou duši, nebo jste šlápla vedle a je třeba hledat dál.

1. Umíte se hádat a později také usmířit

Možná to zní podivně – hádka jako důkaz o spřízněnosti duší. Jenže jestli se dokážete pořádně pohádat, je pravděpodobné, že jste stvořeni jeden pro druhého. „Nejde ani tak o hádku jako takovou, ale o fakt, že oba chcete konflikt vyřešit,“ říká terapeutka Teresa McGannová, „nebojíte se vyjádřit nesouhlas, snadno si odpouštíte a cítíte, že k sobě můžete být upřímní i tehdy, když nemáte na věc stejný názor.“ Jestliže dokážete otevřeně vyjádřit své pocity a konstruktivně problém řešit, je to dobrá zpráva pro vaši ­společnou budoucnost.

2. Táhne vás to stále k sobě

Vzájemná přitažlivost do vztahu rozhodně patří, i když jí sami dobře nerozumíte. Je důkazem, že vám na tom druhém záleží a život bez něho by pro vás byl smutnější a nenaplněný. „Jste-li si souzeni, nemůžete se toho druhého nabažit, a to neplatí jen o sexu. Jste parťáci, a to jak v posteli, tak mimo ni,“ říká psycholožka a spisovatelka Sofia Cereza. Po jeho boku můžete být svá, nemusíte si na nic hrát a on vás takovou miluje. „Cítíte-li, že je mezi vámi nevysvětlitelně hluboké porozumění, můžete na všechny pochybnosti zapomenout,“ říká Sofia Cereza.

Embed from Getty Images

3. Nemusíte před ním skrývat svou slabost

Nezdráháte se před svým partnerem projevit své slabší stránky? Pak jste pravděpodobně na správné cestě. A to platí pro vás, stejně jako pro něj. „Čekají vás i horší časy, a když zvládnete projevit svou zranitelnost, snáze tyto obtíže překonáte,“ říká ­T­eresa McGannová a pokračuje: „Musíte si vzájemně věřit a být k sobě upřímní, a to i tehdy, když se tím nepředvedete v tom nejlepším světle.“