13. února 2014
Valentýn je skvělá příležitost jak ukázat partnerovi, jak moc pro nás znamená. Hledáte inspiraci? Čtěte nejromantičtější příběhy, které se staly!

Loni můj partner zamluvil pokoj v nedalekých lázních. Čekala jsem běžný pokoj a nějaké procedury. Ale když jsme přijeli, zjistila jsem, že máme luxusní apartmá. Místnost byla vyzdobená červenými květy a Radek pro nás připravil večeři (piknik v zimní zahradě). Na prostřeném stole bylo vychlazené šampaňské a miska jahod. Celá atmosféra byla doplněná našimi oblíbenými skladbami. Byla jsem tak překvapená z té romantiky, že na tento večer nikdy nezpomenu.
Iva, 26 let

Těsně před Valentýnem jsme se s manželem hodně pohádali. Jela jsem naštvaná domů a neměla jsem pro něj nic připraveného. Otevřela jsem vchodové dveře našeho domu a najednou jsem uviděla výzdobu – červená srdce z papíru a záplava květin. Manžel si vzal dovolenou a celý den připravoval romantický večer pro nás dva.
Sandra, 32 let

Minulý rok mi můj přítel zabalil kufr a vyzvedl mě v práci. Jeli jsme rovnou na letiště a já jsem vůbec neměla tušení, co mě čeká. Letěli jsme do Benátek, kde jsme měli nádherný pokoj s výhledem na romantické město. Po večeři mě požádal o ruku a letos se budeme brát. Byl to nejrásnější víkend v mém životě.
Ema, 29 let

Na Valentýna jsem měla velmi špatný den v práci. A ještě jsem byla smutná, protože mi přítel nezavolal ani neposlal květiny. Vypadalo to, že na svátek zamilovaných úplně zapmněl. Po práci jsem šla k autu, které bylo celé ozdobené červenými balónky s nápisem: Naplnila jsi mé srdce, splním ti všechna tvá přání! Na špatný den v práci jsem ihned zapomněla a spěchala jsem domů za svým miláčkem.
Romana, 30 let