16. července 2017
Příroda nás nepřestává překvapovat svou nekonečnou moudrostí. A myslela i na muže v seniorském věku, kteří by ještě rádi ledacos dokázali i v posteli...

Řešením může být přírodní doplněk výživy na podporu erekce Zerex Ultragold, certifikovaný preparát obsahující nejideálnější kombinaci z bylin a aminokyselin, který nejenže pomůže dosáhnout vytrvalou a tvrdou erekci, ale blahodárně ovlivňuje i psychiku.

 
Poslední zvonění

Problémy s erekcí jako takovou – od nedostatečného ztopoření údu až po úplnou erektilní dysfunkci – řeší mnoho mužů v seniorském věku. Tyto problémy jsou zcela přirozené, protože organismus stárne a opotřebovává se. Schválně se podívejte příběhy mužů a rady odborníků na různých webových stránkách, nepřipomínají vám váš život?
Problémy jsou tu však od toho, aby se řešily. A když se řešit dají, tak to vlastně ani problémy nejsou. Tisíce českých mužů vyzkoušely bylinné pilulky na potenci. A byli nadmíru spokojeni, protože jde o přírodní preparát, který je bez nežádoucích vedlejších účinků (jako bolesti hlavy či podrážděný žaludek). Díky správným bylinám se dá poslední zvonění v posteli odložit na neurčito.

Síla bylin

Podporu erekce, zvýšení chuti na sex i hladiny testosteronu mají v těchto výživových doplňcích na svědomí výtažky z kotvičníku zemního, „peruánský zázrak“ – rostlinky Maca, aminokyseliny L-arginin (odpovědné za rozšíření cév, následkem čehož se zlepšuje i erekce), L-lyzin se silnými antivirovým a antibakteriálním účinkem. Dále je zde L-Citrulin, který spolupracuje s již zmíněnou aminokyselinou L-argininem na rozšíření cév a zlepšení prokrvení na všech – i intimních – místech. A náš koktejl uzavírá Teobromin, který má stejné povzbuzující účinky, jako čokoláda. 

Mezi ušima?

Sexuologové tvrdí, že hlavní nástroj sexu je mezi ušima. Ano, je to hlava. Mít v ní jasno a čisto je důležité i kvůli kvalitě intimního života. Odborníci jedním dechem dodávají, že "uklidit" si v ní znamená vyzkoušet všechna dostupná řešení problémů. Pokud má muž bez ohledu na věk chuť milovat se, ale brání mu v tom fyziologické překážky, měl by poslouchat svou chuť a nedovolit, aby velení převzaly chmurné myšlenky. Pomoc z přírody existuje, je bezpečná a nevyzkoušet ji znamená mávnout nad svým (nejen sexuálním) životem rukou.