16. července 2017
Gigolo, který klofne správně bohatou dámu, nemusí nikdy pracovat. Kromě ložnice, pochopitelně. Jak poznáte, že mu jde hlavně o vaši peněženku a ne o vaše srdce?

O zlatokopkách, které vyhledávají bohaté muže, se hovoří hlavně ve spojení s mladými kráskami. Nová letní komedie Milovník po přechodu ale ukáže, že taková zářná kariéra rozhodně není cizí ani mužům.

Právě z neodolatelných profesionálních svůdníků a milovníků si v komedii Milovník po přechodu dělají legraci Salma Hayek a legendární Raquel Welch.

Hlavním hrdinou filmu je postarší a zlenivělý gigolo, který se musí vrátit ke svému umění svůdníka. Kdysi býval obávaným dobyvatelem ženských srdcí a peněženek, ovšem dnes už jeho pokusy budí spíše rozpaky a úsměvy. Přesto i on má za sebou skvělou kariéru zlatokopa, vždyť byl přes dvacet let ženatý s bohatou starší dámou, která ho vyživovala. Nemusel pracovat, užíval si života v přepychovém sídle, dostával drahé dárky, řídil výhradně luxusní auta nebo helikoptéru. Své řemeslo začne vyučovat i malého synovce a pozornost zaměří na neřestně bohatou babičku synovcovy spolužačky.

Rady hlavního hrdiny se shodují s radami a tipy Davida Hůrky, který vede v Česku Akademii Flirtu.

Čtěte a bavte se! 🙂

DESATERO SPRÁVNÉHO MILOVNÍKA

1. Buď sebejistý!

Chlap si musí věřit, že má vždy co nabídnout. Každý muž má nějaké hodnoty, tak na nich pracuj. To je základ osobnosti. A že nemáš co nabídnout? Prostě máš!

2. Riskuj!

Každý muž by měl riskovat a oslovovat. Jelikož bez akce není reakce a samo ti do klína nic nespadne. Odpálkuje tě? Zkus to jinde. Zase ne? Potřetí už to vyjde, vsaď se!