10. července 2017
Ptáme se za vás, vy už nemusíte. 5 otázek, které se stydíte položit svému partnerovi, nám za všechny muže zodpověděl spisovatel a dramatik Damien Galeone.

1. Myslí chlapi při sexu na tu, se kterou se milují, anebo spíš na někoho jiného?

Obvykle pochopitelně na tu, kterou objímají… Ale mužská mysl dovede zabloudit, tak nám prosím odpusťte. Uvnitř našich celkem jednoduchých mozků poletuje mnoho žen a stává se, že některá z nich nám vytane před očima zrovna během sexu. Je to součást snového světa, který si budujeme: v něm nás všechny ženy chtějí, náš penis je příliš velký pro každý kondom a pizza roste na stromech. A i když nám během sexu vklouzne před oči nějaká jiná žena, neznamená to hned nutně, že si ji v duchu představujeme místo svých partnerek. Je možné, že nás v představách sleduje a povzbuzuje, anebo tančí na stole v úboru služky. Pokud jde o mužskou fantazii, nikdy nevíte. Dobrá zpráva je, že to obvykle nic neznamená, tak na to prostě nemyslete a moc to neřešte.
Nicméně je rozdíl, když s vámi muž spí a když se s vámi miluje. Že běžně myslí na jinou, možná dost konkrétní ženu, poznáte i podle jiných náznaků. Třeba, když ho moc nebaví předehra (s vámi), začne být emočně chladný a nakonec můžete mít pocit, že je s vámi spojený asi jako oceánská vrtná plošina. Čili: v nejlepším možném případě je váš muž úplně normální chlap a občas se mu taková věc stane. V tom nejhorším případě je možné, že pokukuje po jiné, anebo mu váš sexuální život zevšedněl. Kdybyste měla pocit, že soustavně myslí na někoho jiného, promluvte si o tom. Otevřená komunikace je nejlepší způsob, jak přivést jeho myšlenky zpátky a do ložnice vrátit zábavu.

Čtěte také: 9 lží, které říkají všichni muži. I ten váš!