7. června 2017
Občas je dobré podat věci partnerovi trochu "oklikou", jsou však sféry, ve kterých chtějí muži slyšet vše napřímo a bez okolků.

Kategorií bychom mohli najít možná i více, my však pro vás dnes máme 5 základních, u kterých muže nepřímost odpovědí vyloženě deptá a může být dost nebezpečná pro váš vztah!

1) Proč jste naštvaná

Bod číslo 1 a zároveň častý kámen úrazu a příčina mnoha nešťastných dnů. Něco vás naštvalo, ale na dotazy partnera "Co se děje/ Co ti je?" odpovídáte "Nic/ To je jedno." Pokud to není supertajné, měla byste to partnerovi říct, i když to jsou třeba často výtky vůči němu. Není dobré problémy přecházet a dusit je v sobě – jednak pro vztah, a pak i pro vaše zdraví. Komunikace a otevřenost jsou v tomto případě velmi důležité.

Čtěte také: Chcete dobrý sex? Řiďte se těmito tipy!

2) Co máte ráda a co ne

Nechceme pomlouvat a dehonestovat muže, ale často je jejich schopnost intuitivně rozpoznat, co se partnerce líbí a co ne, na bodě mrazu. Proto je důležité, abyste nezatajovala informace a se svým milým otevřeně řešila, co vám udělá radost a čeho by se měl naopak vyvarovat, protože by mohl být "oheň na střeše". Nebojte se ozvat, když vám bude něco na jeho činech vadit. Muž, který miluje, se to bude snažit změnit. A pokud byste se upřímně neozvala, třeba by mu to došlo pozdě.