19. května 2017
Soužití dvou jedinců v dlouhodobém manželském či partnerském svazku je celoživotním uměním. Stejně jako v životě, i v partnerství jsou chvíle lepší a horší. Existuje celá řada receptů, jak dlouhodobý vztah utužit a oživit.

Důležitá je samozřejmě komunikace, otevřenost, umění vést správně hádky a schopnost společně se zasmát. Nepostradatelné jsou také společné zájmy, aktivity a chvíle strávené jen ve dvou.
Lázně Kostelec u Zlína nabízejí speciální balíček Harmonie pro dva. Jak už napovídá sám název, balíček je určený pro dva lidi, kteří si jsou velmi blízcí a nemají před sebou žádné tajnosti. V rámci wellness pobytu budete absolvovat většinu procedur společně se svým partnerem. Budete si moci společně vychutnávat dokonalou relaxaci, konverzovat spolu a sdělovat si své dojmy.

Pro koho je wellness balíček vhodný?

Pro všechny páry. Svou zálibu v něm najdou čerstvě zamilovaní, stejně jako partneři v dlouhodobém vztahu, kteří si chtějí společně odpočinout, či dokonce obnovit vztah a zažehnout nový oheň. Volno od pracovních povinností a nekonečného ruchu je nezbytností, kterou by si měl jednou za čas dopřát každý pár.

Součástí procedur pro ženy je např. aromatická masáž, čokoládový zábal, hydromasážní koupel či lymfatická masáž obličeje. Pánové se mohou těšit např. na sirnou minerální koupel s rašelinovým extraktem, zábal se směsí ájurvédských bylin či konopnou ruční masáž.

Čokoládový zábal s 50% obsahem čistého kakaa přiměřeně zásobuje pokožku antioxidačními složkami. Čokoládový obklad předává to nejlepší i vysoce citlivé pokožce a prospívá vašemu vzhledu i stavu mysli. Kakao má na lidský organismus stimulující a povzbuzující účinky. Zábal vypíná a tonizuje pokožku, stimuluje krevní oběh a přispívá k dobré náladě. Čokoláda je také skvělé afrodiziakum. Zvyšuje produkci ženských hormonů, a tím přispívá k erotické náladě.

Obklad se směsí ájurvédských bylin nabízí široké spektrum účinků. „Kombinace ájurvédských bylin, např. hořčice indické, blahovičníku, libavky, kafrovníku, skořice cejlonské a dalších, redukuje lokální bolesti těla, zad a svalstva. Použití zábalu na lidském těle pomáhá plynulé cirkulaci krve v oběhovém systému. Účinně bojuje proti bolesti hlavy a migréně,“ doplňuje Jiří Fadler, obchodní ředitel Lázní Kostelec u Zlína. 

Pokud máte pocit, že váš vztah upadá, vytrácí se z něj romantika a erotika, je pro vás Harmonie ve dvou jako stvořená. Během procedur se společně s partnerem naladíte na stejnou vlnu. Mezi jednotlivými službami můžete vyrazit na společný oběd či romantickou večeři. Celý pobyt je možné zpestřit dalšími společnými aktivitami, jakými jsou golf, koupání ve vyhřívaném bazénu či procházky po okolí.

Více informací naleznete na www.hotelkostelec.cz.