28. května 2017
Že není nic snazšího než potěšit muže? Radši se neukvapujte. Pokud se domníváte, že některá z následujících věcí se mu líbí, pak jste vedle jak ta jedle!

Asi si myslíte, že vzrušit chlapa je hrozně jednoduché – zvlášť když muži netrpí takovými rozmary libida jako my ženy. Jenže pozor, mnohé filmy a knihy vám možná nasadily do hlavy falešné představy ohledně toho, co muže opravdu vzrušuje. Máte-li dojem, že ho láká některý z níže uvedených nápadů, raději si to ještě jednou rozmyslete, ­vašemu milostnému životu to totiž jen prospěje!

1. Nemravné esemesky

Lechtivá zpráva vám možná připadá jako šikovný způsob, jak ho připravit na to, co ho večer čeká: „V noci chci být celá tvá“ nebo „Jen se těš, co ti udělám, až přijdeš domů“, případně (pro odvážné) „Dnes na sobě nemám spodní prádlo“. V počátečních fázích vztahu to může skutečně fungovat, ovšem když už jste nějaký čas spolu, takovéto zprávy ho patrně spíš zchladí. Proč? Zní to totiž, jako byste sex pečlivě plánovala, a to ho brzy začne nudit. „Zprávy jako ‚Čekám, až přijdeš domů, ty kanče‘ nebo ‚Po hodině jógy jsem jen tvá‘ mění sex v cosi očekávatelného, a to mužské vzrušení obvykle moc nepovzbudí,“ varuje Jane Greerová, autorka knihy A co já? Nenechte ­sobectví zničit váš vztah. ­Nemusíte se ale nemravných vzkazů vzdávat úplně, jen nebuďte tak hr. Zprávy jako „Měli bychom asi brzy zavolat paní na hlídání“ nebo „Tak si říkám, co bych s tebou ráda dělala“… jsou úplně ­­v pohodě!