17. května 2017
Trápí vás v posteli předčasné vyvrcholení partnera? Poradíme vám, co s tím! 

Kvůli těmto několika chybám si neužíváte dlouhý, výživný sex, ale jen "rychlovky". Zapracujte na nich a garantujeme vám, že se doba vášně s vaším partnerem prodlouží.

1) Poloha Misionář

Pro partnera je tato poloha relativně náročná a brzy se unaví. Ejakulace se tím tak urychlí. Pokud víte, že vašeho miláčka často trápí předčasná ejakulace, není tato poloha vůbec vhodná. Vyzkoušejte raději sexuální polohy, při kterých se bude cítit více vklidu a komfortně, nebude se příliš namáhat, třeba poloha zboku, či vy nahoře. Váš sexuální akt by se tak měl prodloužit.

Čtěte také: Ideální poloha podle znamení zvěrokruhu

2) Nevhodné dýchání

Málokdo ví, že ejakulaci ovlivňuje i dýchání. Nestyďte se to partnerovi říct, pokud vás jeho sexuální výkony trápí. Když se totiž bude soustředit na to, aby i u sexu normálně dýchal, bude se mu tak lépe okysličovat mozek a on bude mít kontrolu nad svým tělem. Když muž u sexu vůbec neřeší dýchání a dýchá chaoticky, nárazově, pak dochází k častým předčasným orgasmům. Jakou techniku doporučují odborníci? 10-1-10: 10 vteřin nádech do bránice, 1 vteřina zadržení dechu a 10 vteřin výdechu. Když muž ucítí, že se jeho vyvrcholení blíží, měl by se na dýchání zaměřit a touto technikou ho alespoň mírně oddálit.