10. května 2017
O tomto citu míváme představy až dětsky idealistické i dospěle cynické. A pak nám láska ukáže nečekaně jinou tvář…  

Aktuální vydání Ženy a život je věnováno především lásce. Najdete v ní spoustu zajímavých článků, mezi jinými třeba i anketu, v níž jsme se žen i mužů ptali, čím je nejkrásnější lidský cit zaskočil. Některé odpovědi najdete zde, další si přečtěte v časopise, který je stále v prodeji (navíc s krásným kosmetickým dárkem – krémem na ruce od Manufaktury!)

Dokáže člověka změnit

Byl jsem kavárenský povaleč – holky, večírky, zírání na televizi, to byl můj kaž­dodenní program – a byl jsem na to náležitě hrdý. Jednou u mě zazvonila holka z Greenpeace a začala mi vykládat o životním prostředí. Byla hezká, milá a chytrá. Začalo mě zajímat, co říká. Pak jsem na ni musel pořád myslet. Pozvání na kávu kupodivu přijala. Už tři roky spolu chodíme a ke všemu pracuju v neziskovce. Ladislav (26)

Čtěte také: 6 věcí, které chce, abyste věděla, ale nikdy vám je neřekne

Udělá z člověka totálního blázna

Zamilovala jsem se do souseda. Jezdil na kole, tak jsem začala taky. Dělala jsem všechno, čím bych se mu mohla zalíbit. I když to byly aktivity, které mě vůbec nebavily. Po opravdu „tvrdé práci“, kdy jsem se mu předváděla jako úplně jiný člověk, mě konečně pozval na rande. Po několika měsících chození jsme se kvůli rozdílnosti povah rozešli. Teď se sotva pozdravíme. Alena (29)