10. května 2017
Přijde vám, že se z vaší ložnice vytratila vášeň? Sex s partnerem již není takový, jako dřív? Proč ho trochu neoživit?!

Když vhodně zvolíte se svým milovaným sexuální dobrodružtví mimo vaši postel, pomůže to i vašim milostným hrátkám v ní. Vzkoušejte některé z těchto míst a uvidíte, že to váš sexuální život nakopne!

1) Příroda

Jaro, nejoblíbenější roční období velké části populace, je tady. Jarní měsíce ssebou přinášejí i příjemnou změnu počasí – otepluje se. Toho můžete využít i vy s vaším partnerem. Vytipujte si místečko, na kterém by vás lákalo oddat se vášni a vzájemné lásce. Necháme na vás, jestli to bude někde na samotě v lese, nebo na kraji města. Věřte, že to vzájemně zvýší sexuální jiskru. Vy na mužovi oceníte živočišnost a vášnivost, on zas na vás otevřenost a ochotu experimentovat.

Čtěte také: 6 největších chyb, které nám kazí sex

2) Dopravní prostředky

Pokud tím neobtěžujete ostatní cestující, pak na těchto sexuálních dobrodružstvích není nic nekalého. Pořádně vás ale nabudí i do dalších týdnů a měsíců vašich sexuálních dobrodružství s partnerem. Věřte, že když se oddáte vášni v kupé ve vlaku, či na zadním sedadle poloprázdného nočního zájezdního autobusu,  budete na tyto zkušenosti vzpomínat ještě dlouho a pouto mezi vámi a partnerem to utuží.