9. května 2017
V zájmu zachování klidu ve vašem vztahu radši tyhle věci neřešte. Pokud je vše samozřejmě v únosné míře. Mohly by to být totiž zbytečné spouštěče hádek.

1) Pivo s kamarády

Asi jen málokterá žena by chtěla žít s alkoholikem, to je jasné. Občas ale chlap prostě potřebuje "vypadnout" a pobavit se o věcech. Buďte ráda, že nevyhledává ženskou společnost, ale jde se svými kamarády. Překousněte třeba i to, že se očekávaný příchod domů trochu protáhne. Věřte, že když budete tolerantní, vrátí se vám to jinde. 

2) Počítač

Nic nenaštve hodně chlapů tak, jako když se jim někdo vrtá v jejich "miláčkovi" a něco na něm přenastavuje, nedejbože maže. Proto byste se měla zeptat, než budete provádět nějaké těžko vratné úkony na jeho notebooku nebo počítači. A věčné téma hraní počítačových her? Nikdo nechce mít doma čtyřicetiletého gamera, který nemá jiné záliby než hraní počítačových her. Jednou za čas byste mu však dovolit nějakou hru mohla. Znamená to, že v něm ještě zůstala i dětská hravost, což není vždy na škodu.

Čtěte také: 6 věcí, které chce, abyste věděla (ale nikdy vám je neřekne)

3) Fanouškovství

Pro mnoho mužů jsou jejich oblíbené sportovní týmy svaté a neumožnění nebo ztížení sledování utkání a novinek o nich jsou pro ně hotovým zneuctěním. Buďte opatrná v negativním přístupu k fandění. Nikdo vás nenutí, abyste sledovala klíčové bitvy s ním, mnozí muži by to asi ani neocenili. Zkuste čas využít jinak!