3. května 2017
O vztah se musí pečovat. Počáteční zamilovanost opadne a pak často přichází rychlé vystřízlivění, že vás protějšek není tak úžasný, jak jste si ho malovala. Jak se o vztah správně starat? 

Když se vytratí láska, už vztahu nepomůže nic. Jak docílit toho, aby časem ze vztahu nevyprchala, jak se to u většiny vztahů stává? Pokud si opravdu nejste souzeni, stejně vám to nevydrží na celý život, ale proč se o to alespoň nepokusit a mít hezký vztah? 

1) Výlety do přírody

Ať už jde o několikadenní pobyt, nebo "jen" o celodenní výlet, přiroda rozhodně vašemu vztahu prospěje. Je vědecky dokázáno, že má prostředí přírody blahodárný vliv na naší psychiku. Odpojte se na chvíli ze světa virtuální komunikace a užívejte si jeden druhého.

2) Překvapení

Je dobré vztah oživovat častými překvapeními. Muž by vás měl občas překvapit kytkou, či dobrým dárkem, i když zrovna nic neslavíte, vy zas jeho můžete v pozitivním slova smyslu zaskočit připravenou horkou koupelí, či okvětními lístky ve tvaru srdce na vaší společné posteli. Tohle není nikdy krok vedle!

Čtěte také: 7 věcí, kvůli kterým se pohádáte (téměř 100%)

3) Dovolená v cizině

Pokud vám to finance dovolí, je dovolená co nejdále od domova dobrou volbou. Nová světová místa vnesou i do vašeho vztahu potřebnou svěžest, energii, a adrenalin. Navíc budete na společné zážitky vzpomínat a rozhodně takové cesty váš vztah utuží. Jestli se nebojíte, doporučujeme vyrazit na cestu, která není předem naplánovaná do posledního detailu a musíte při ní spolupracovat a poradit si. Necháme to však na vašem vnitřním pocitu, protože každý pár je jiný.