18. dubna 2017
Přijde vám skvělé, že má váš parner hezký vztah s matkou? To je samozřejmě fajn, ale všeho s mírou. Vztah s opravdovým mamánkem se totiž časem změní v noční můru.

Tady je pár bodů, podle kterých spolehlivě poznáte mamánka, tedy dospělého muže, který je upnutý na svou matku více, než by bylo zdrávo.

1) Každodenní hovory

Jistě, jsou muži, kteří z nějakého důvodu volají jednou denně matce a mamánci to nejsou. Pak jsou však tací, kteří nejen, že volají, ale také telefon matce zvednou, a to kdykoliv a za jakýchkoliv okolností. Přijde vám šílená představa, že by se to stalo třeba uprostřed sexuálních hrátek? Ano, i tací mamánci jsou. Hovory s maminkou většinou netrvají pár desítek sekund, ale dlouhé minuty, někdy i desítky minut. Je to přeci jejich spřízněná duše a vy musíte počkat!

2) Maminka schvalovačka

Máte za sebou pár rande a váš objev na vás vyhrkne, že vás musí seznámit se svou matkou? Ano, to je přesně ten čas, kdy by vám měla začít blikat červená kontrolka. Je to lehce nestandartní a může to znamenat, že muži záleží na názoru jeho matky a pokud jí nebudete sympatická, ve vztahu s vámi pokračovat nebude.