18. dubna 2017
Přijde vám skvělé, že má váš parner hezký vztah s matkou? To je samozřejmě fajn, ale všeho s mírou. Vztah s opravdovým mamánkem se totiž časem změní v noční můru.
1 / 2

Tady je pár bodů, podle kterých spolehlivě poznáte mamánka, tedy dospělého muže, který je upnutý na svou matku více, než by bylo zdrávo.

1) Každodenní hovory

Jistě, jsou muži, kteří z nějakého důvodu volají jednou denně matce a mamánci to nejsou. Pak jsou však tací, kteří nejen, že volají, ale také telefon matce zvednou, a to kdykoliv a za jakýchkoliv okolností. Přijde vám šílená představa, že by se to stalo třeba uprostřed sexuálních hrátek? Ano, i tací mamánci jsou. Hovory s maminkou většinou netrvají pár desítek sekund, ale dlouhé minuty, někdy i desítky minut. Je to přeci jejich spřízněná duše a vy musíte počkat!

2) Maminka schvalovačka

Máte za sebou pár rande a váš objev na vás vyhrkne, že vás musí seznámit se svou matkou? Ano, to je přesně ten čas, kdy by vám měla začít blikat červená kontrolka. Je to lehce nestandartní a může to znamenat, že muži záleží na názoru jeho matky a pokud jí nebudete sympatická, ve vztahu s vámi pokračovat nebude. 

1 / 2