27. února 2017
Odjíždí váš partner často na služební cesty a vy trávíte večery v posteli sama? Zkuste si vaše oddělené noci zpestřit erotickými hovory. Třeba vás to začne bavit a přinese to do vašeho vztahu spoustu nového vzrušení.

Většina mužů touží zažít sex po telefonu a byla by ráda, kdyby to jejich partnerka alespoň vyzkoušela. Ženy se tomu naopak trochu brání, ale ne proto, že by se styděly, ale proto, že nevědí, jak přesně tuto konverzaci začít. Není to nic složitého. Takže zahoďte obavy a vrhněte se do toho!

Krok číslo jedna: Zjistěte, kde se nachází

Začít se sexem po telefonu zrovna v době, kdy váš přítel sedí s kolegy na večeři nebo jede v autě, není ideální. Takže si nejdříve ověřte situaci, zda je sám a co se chystá právě dělat. V případě, že je mezi lidmi nebo není vhodně naladě­ný, tak si zavolejte později, nejlépe těsně před spaním. Hovor tohoto typu nesmí být hrr a má svá nepsaná pravidla – na začátek telefonátu patří sladké vyznání, hezká slova a zážitky z celého dne. To samé chtějte vy od něj. Poté pokračujte v konverzaci…

Čtěte také: Milostný horoskop na rok 2017

Krok číslo dvě: Navoďte intimní atmosféru

Je to podobné jako v klasickém sexu, tudíž začnětě předehrou a snažte se mluvit smyslně a něžně. Pokuste se vašeho drahého dostat do co největší pohody. Povězte mu například, jak vám nyní chybí jeho přítomnost. Zeptejte se, co má na sobě a jak moc se ho toužíte dotýkat, zatímco spolu telefonujete. Ti chápavější muži se chytí hned, těm méně ‚chytlavým‘ to budete muset naznačit více. Pokračujte a tlumeným hlasem mu šeptejte, jak se právě poma­lu svlékáte, a popisujte mu odhazování svého prádla kousek po kousku. Říkejte mu vše, co si přejete, aby s vámi dělal a co vy na oplátku uděláte s ním. Vaše konverzace se naráz vyhoupne k bodu varu, ale nepolevujte a provokujte ho dále.