22. února 2017
Máte ho mít: výběr výživných poloh, které zcela nasytí váš sexuální život. Představujeme vám třináct nových a velice rafinovaných pozic vášně, které ve vaší ložnici ještě dnes večer zapříčiní milostné zemětřesení.

Pokud díky Kámasútře se svým partnerem zažíváte ještě silnější rozkoš než dřív, máme pro vás skvělou zprávu: připravili jsme pro vás jedinečný nášup! Nechte se proto zlákat magickou třináctkou nejmodernějších pozic, které s konečnou platností spustí lavinu vaší smyslnosti. Pokud se vám zdá, že to v posteli chce pořádnou změnu, nebo máte prostě chuť na další pikantní lahůdky, můžete si teď naplno vychutnat vlny slasti, které ve vás naše cosmo pozice zaručeně vzbouří.

Erotické véčko

Stupeň vášně: 9
Stupeň obtížnosti: 5

Jak na to: Pomalu se položte na záda a zvedněte nohy až za hlavu, aby šly rovnoběžně s podlahou. Váš partner si před vás klekne, koleny vám jemně podloží bedra; celým trupem vám leží na stehnech. Abyste v této poloze, která připomíná písmeno V, dokázala setrvat bez problémů, můžete se zlehka přidržovat jeho nohou. On do vás potom vsune penis a jemně vás houpe.

Proč se vám to bude líbit: Při téhle poloze máte zvednuté nohy, a proto se pochva zúží. Také je máte roztažené, a tak přítelův úd  snadno vnikne hlouběji a on si pak připadá jako superchlap. Vy pociťujete úžasně vzrušující tření a on dráždivě těsné sevření, oba si tedy užíváte více než nádherně.

Tip: Tahle poloha je skvělá, pokud má přítel malý penis. Vaše pochva se mu bude zdát najednou báječně úzká.