9. února 2017
Experti zkoumali a my vám přinášíme výsledky! Kde se sejít, co pít, kdy chodit na rande? To všechno vám překneme!

Odborníci se zaměřili hned na tři věci, které jsou při plánování rande důležité: čas, místo a "občerstvení". 

ČAS

Není to tak složité, jak se zdá. Za nejvhodnější čas pro rande se obecně považují čtyři ze sedmi dnů v týdnu: Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek. Ptáte se proč, když je člověk třeba strhaný z práce? Jednak by mělo být rande odpočinkovou akcí a pak hlavně právě časové ohraničení rande zajišťuje, že nebude mít od společného sázení druhá strana přehnaná očekávání. To se stává právě v pátek a v sobotu večer, kdy podvědomě druhý člověk očekává nějakou pořádnou zábavu, či dokonce příjemné vyvrcholení schůzky. (třeba sex)

Pokud se chcete sejít o víkendu, doporučuje se čas okolo oběda.

MÍSTO

Tady vás možná maličko překvapíme. I když si třeba říkáte, že je přeci úplně jasné, že první rande proběhne v kavárně nebo v baru, tak experti toto nedoporučují. Na kávu nebo na drink zajít můžete, ale mělo by to být až poté, co se spolu venku projdete pěšky a trochu se oťukáte a více poznáte. Je prý vyzkoušené, že když se poprvé vidíte v kavární či na baru a sedíte proti sobě, tak je tlak a stres mnohem silnější a často se stávají nepříjemné situace. Proto se doporučuje nejprve zajít na krátkou procházku a následně až někam posedět.

PITÍ

Právě tolik oblíbená káva není až tak ideální. Lepší je pít alkohol pro uvolnění atmosféry, ideálně nějaký "rozumný" drink a hlavně s mírou a s citem. Nechcete se přeci opít a vykládat svému vysněnému hlouposti… Určitě nic nezkazíte ani nealkoholickým koktejlem.