5. února 2017
Zaplatit za sebe útratu? Vzít si pro všechny případy na první rande kalhotky a kartáček, protože co kdyby náhodou? Obléknout si to příšerné stahovací prádlo, ve kterém ale vypadáte fakt o dost líp? Známe odpovědi!

Je velký průšvih, když flirtujete s jeho kamarády? A co když si na každé druhé schůzce zavzpomínáte na bývalého? Je v pořádku vzít si na rande rovnou kartáček a pyžamo? Vyrazit na schůzku bez make-upu a ve vyšlápnutých botách místo na jehlách? Prozradíme vám, jestli si to můžete dovolit, nebo na to raději zapomenout.

Vzít si na rande věci na přespání, když zatím nenavrhl, ať se u něj zdržíte?

V žádném případě!
Tahle troufalost se zvlášť v raném stadiu vztahu příliš nevyplácí a může vést dokonce k tomu, že si oba začnete připadat spíš jako štvanci než zamilovaní spiklenci. Uspěcháte totiž ty nejhezčí momenty vzájemného dobývání a rozechvělé nejistoty! Takže pokud předem tušíte, že možná po večeři skončíte u něho, přibalte si do kabelky čisté kalhotky nebo odličovač, ale tak, aby je dotyčný neviděl. (Obří kabelu s kulmou, kosmetickým kufříkem, oblečením na další den, tepláky do fitnesscentra a nabíječkou na telefon proboha nechte doma!)

Nosit na rande stahovací prádlo?

Ano!
Na schůzce se potřebujete cítit ve své kůži a hlavně mít sama ze sebe dobrý pocit. Jakými prostředky toho docílíte, záleží jen na vás. Tedy i bombarďáky nebo push-upka jsou povoleny, pokud vám dodávají pocit sebejistoty a jiskru do oka. Trochu se esteticky vylepšit přece není podvod! Jestliže se bojíte pozdější konfrontace s realitou, až v posteli dojde na vzájemné svlékání, přibalte si tajně do kabelky ještě malé krajkové nic, abyste mohla včas a bez obav v zákulisí změnit kostým!