20. ledna 2017
Odstín rtěnky, který preferujete, může hodně prozradit o vašich sexuálních preferencích. Takže dámy, jakou barvu nejraději nanášíte na rty?

Rudá

Ten, kdo s vámi skotačil v peřinách ví, že jen máloco půjde podle jeho pravidel. Červená je barva noci a nebezpečí, a přesně taková jste v sexu. Láká vás nepoznané, dokonce zakázané. V sexu máte ráda rozhodující slovo.

Tmavá červená

Je barva upírů a vy jste tak trochu „kousavá“. Z vaší postele odchází muž s lehkými šrámy od zubů či nehtů. Jste vášnivá a těmto projevům se těžko dokážete bránit.

Růžová

Jste nevinná a sladká. V sexu jste spíše v podřízené roli a ráda se necháte ovládat. Někdy se víc odvážete a překvapíte milence svou erotickou fantazií. To na vás muži milují, nikdy neví, kdy odkryjete své nebojácné erotické já.

Černá

Jste sexy, ale líbání není vaše nejoblíbenější činnost. Příliš vás nezajímá, co si myslí ostatní a nenecháte si do ničeho mluvit. Sex máte ráda, ale milenec musí dbát vašich přání.

Nude

Nahé líčení má pro vás smysl. Nenápadné líčení neznamená, že jste nenápadná i v posteli. Chcete, aby objekt vašeho zájmu byl skvělý milenec, který se nebude bát ničeho.