15. ledna 2017
Je to muž vašeho života, otec vašich dětí, partner, kterého rozhodně nechcete opustit. Přesto na sex s ním nemáte často vůbec chuť. Co s tím? Co funguje a co raději nezkoušet?

● Buďte k sobě upřímná a přiznejte si: Ano, nevedu bouřlivý sexuální život, nemám chuť se se svým mužem tak často milovat, ale mám ho ráda a nechci ho ztratit. Je to tak? Pak jste na nejlepší cestě se začít trochu snažit a nerezignovat.

● Některé ženy si v období, kdy ztratí chuť na milování se svým partnerem, začnou nějaký románek. Dělají to proto, aby si dokázaly, že opravdu nejsou frigidní, nebo doufají, že v sobě rozdmýchají touhu. Ovšem riziko, že vám milenecký poměr přeroste přes hlavu, je obrovské. Udržet si odstup, nepodlehnout kouzlu zakázaného ovoce a dávno zapomenutých lichotek je pro spoustu žen téměř nemožné. Ano, je pravděpodobné, že vám milenec vrátí chuť na sex, ale ještě se může stát, že díky němu přijdete o toho, koho opravdu stojíte.

● Osvědčenou metodou, jak mezi sebe vrátit erotický napnelismus, jsou vzájemné dotyky a polibky, čím častěji, tím lépe. Co vám brání se k sobě jen tak bez důvodu přitulit i během vaření večeře, chytit se při procházce za ruku a obnovit pusu na dobrou noc?