14. ledna 2017
Vypočítejte si své životní číslo podle data narození.

např.: 8. 2. 1974
8 + 2 + 1 + 9 + 7 + 4 = 31 = 3 + 1 = 4

1 Jedničky, i když působíte na začátku nového roku trochu ospale a chladně, tak pouze klamete tělem. V žádném případě chladná nebudete. Naopak vaše objetí budou velmi žhavá. Pokud potřebujete zhubnout několik vánočních kil, ideální pro vás bude vášnivý sex. V novém roce zkuste v této oblasti nové nápady. Pokud nemáte stálou známost, pozvěte na kávu kolegu. Stejně po vás už delší dobu pokukuje. Uvidíte, že i když pijete kávu hořkou, v jeho přítomnosti bude chutnat medově. Jestli zakončíte příjemné povídání u něj doma, je jenom na vás. Pak už rozhodně ale nepůjde pouze o pití kávy.

2 Dvojky, daly jste si novoroční předsevzetí, že budete na své okolí vlídné a usměvavé. Moc dlouho vám to bohužel nevydrží. Chtěly byste prožít leden v klidu, díky nové kolegyni se vám to ovšem nepodaří. Budete mít práce až nad hlavu. Ani s partnerem to není tentokrát žádná sláva. Zkuste s ním jednat jako pravá diplomatka. Jste jen zbytečně upjatá a to vám vůbec nesluší. Tento rok vám přinese nejedno milé překvapení, tak koukejte kolem sebe, ať žádné z nich nepropásnete. Možná to bude nová pracovní nabídka, možná zajímavý tip na koupi většího bytu a možná se vaše rodina rozroste.

3 Trojky, jste velmi ženské, máte estetické cítění a dokážete se také skvěle oblékat. Díky své otevřenosti vůči opačnému pohlaví je a bude váš milostný život nespoutaný. V lednu vás budou přitahovat hezcí muži, ale pamatujte na to, že vzhled není vše. Do nového roku vstupujete s velkým elánem a pevnou vůlí, pozor ale, aby vám stačil dech. Také to nepřehánějte se žárlivostí. Potřebujete muže, který je společenský i sebevědomý, a tak když ho vedle sebe máte, buďte hrdá a ne náladová nebo podezíravá. Pokud se vám muž rozhodne být nevěrný, jeho plány rozhodně nezastavíte divokými hádkami a výčitkami.