19. prosince 2016
Chcete být zaručeně sexy? Nemusíte být vyrýsovaná modelka. Každý muž je jiný. Ale je pár věcí, které muže vážně nelákají.

Vulgární slovník

Na rovnost pohlaví v tomto případě zapomeňte. Pokud se přidáte k jejich slovníku „jako dlaždič“, zamrzne jim úsměv ve tváři. Je samozřejmě něco jiného, pokud se dohodnete na zařazení obscénního slovníku v rámci erotiky, ale pozor na běžné vystupování. Hlásit vulgarismy na potkání neznamená zapadnout do mužské party. A co si budeme povídat, vulgární ženy většinou znějí hodně nepřirozeně.

Chlupy

Doba je už taková. Před 200 lety, kdy byly sexy šaty od hlavy až k patě a o holení nikdo neslyšel, nebyli muži tolik rozmazlováni. Dnes holíme podpaží, klín, nohy, ruce, obličej… Ženy mají často noční můry, že jsou u bazénu a všichni na ně zírají kvůli neoholeným nohám či klínu. Už si většinou nedovedeme představit, že bychom byly zarostlé a samozřejmě to u ostatních žen odsuzujeme. Existují i výjimky, někteří muži dávají přednost přírodní houštině. 😉

Velké tetování

Nelze samozřejmě mluvit za všechny muže, ale za velkou část z nich ano. Průzkumy ukázaly, že malé nebo decentní tetování působí sexy, ale celé potetované tělo v mužích nevyvolává chvění v kalhotách.