4. prosince 2017
V sexu vám to docela klape, ale mohlo by to být přece jen ještě o něco lepší? Vyzkoušejte následující tipy, rozhodně nebudete litovat!

Budeme k sobě upřímné – sex se nám líbí, je to tak? Přitom pro valnou ­většinu z nás začíná a končí u misionářské pozice. Podle nové studie uveřejněné v Journal of Sexual ­Medicine třetina žen preferuje starou dobrou pozici muž nahoře, žena dole.

Existuje k tomu dobrý ­důvod (a nejen ten, že jsme někdy líné). Misionářská pozice umožňuje partnerovi kontrolovat rychlost a rytmus pohybu, takže nevyvrcholí příliš brzy, zatímco ženám tato pozice nejpravděpodobněji zajistí orgasmus. Neznamená to však, že váš sexuální život musí být nudný.

„Většina lidí si neuvědomuje, že misionářská poloha umožňuje nejrůznější varianty a je překvapivě vhodná k dosažení orgasmu,“ tvrdí sexuální terapeutka Lori Buckleyová. Pokud tedy zavrhujete misionáře ve prospěch náročnější akrobacie, možná děláte chybu. Anebo jste ještě neslyšela o nejrůznějších misionářských variantách, které profíci doporučují. Chcete povýšit sex na supersex? Stačí několik malých změn.