6. září 2018
Najít toho pravého není vlastně vůbec žádná legrace!

Málokdy má člověk šanci seznámit se tzv. organicky čili úplně normálně – třeba v práci, při cestě MHD, nebo jen tak na ulici.

Spousta zadaných lidí okolo nás docela často říká, že kdyby nebyli se svou drahou polovičkou, že vůbec neví, jak a kde by se seznamovali. Tak jsme si řekli, že dáme dohromady nejběžnější možnosti, kteří dnešní nezadaní při hledání toho pravého a té pravé mají.

Aplikace

Čím jiným v dnešní přetechnizované době začít, než aplikacemi? Virtuálně svět je pro mnoho lidí pro navázání prvního kontaktu ideální – nemusí nikam chodit, seznámí se v klidu z domova, nevadí, že jsou ostýchaví, protože ve virtuálním prostředí to jde jednodušeji, mají širší výběr. Nastavíte si filtry – věk, vzdálenost a aplikace vám připraví seznam potenciálních partnerů, stačí si jen vybrat. Zní to skvěle.

Jenže k tomu patří také bohužel velké ALE. Díky nutnosti mít propojený účet na Facebooku máte alespoň nějakou jistotu ohledně identity toho druhého. Ale nikdy si nemůžete být 100% jisté. Rychlost a jednoduchost seznamování tohoto typu také nahrává častému střídání partnerů. Navíc nevíte, jestli si ten druhý nepíše s dalšími deseti dívkami. Ale i tak, šanci aplikacím klidně dejte, jen buďte obezřetné. A které to jsou? Nelze nezmínit Tinder, nebo taky původem českou aplikaci Pinkilin.