1. října 2016
Nejste si jistá, jestli děláte ve vztahu všechno správně? Ještě je čas zatáhnout za záchrannou brzdu!

Prospěje vám, když…

❤…spolu drbete

Ráda byste se s přítelem podělila o nejnovější klepy, jenže jste zrovna včera své nejlepší přítelkyni slíbila, že o jejím potratu nikomu neřeknete? Proč taky přísahu nedodržet, zvlášť když vašeho drahého její problémy nejspíš ani nezajímají. Ale pokud se doma zmíníte, že se vaši společní známí začínají hádat a vypadá to na rozchod, okamžitě rozpoutáte drbací dýchánek, který ve vašem vztahu vyvolá příjemné, nové napětí.

❤…mluvíte stejně

Váš drahý používá zvláštní a osobité výrazy a vy jste se nedávno přistihla, že vám už tahle slova taky sem tam vypadnou z pusy? Rozhodně ani jednoho z vás dvou neopravujte. Psychologové totiž ubezpečují, že partneři, kteří k sobě takzvaně sedí, používají totožné jazykové prostředky. V soukromí si díky tomu více porozumíte a ve společnosti dáte najevo, že jste prostě sehraná dvojice.

❤…se nepřetvařujete

Doteď jste měla doma pěkný chaos, ale abyste na nového milého udělala ten nejlepší dojem, rozhodla jste se svůj byt od základů přestavět a vydrhnout. Vykašlete se na to! Vůbec totiž nevíte, jestli by ho předstírané puntičkářství spíš nevyděsilo. Naopak když hned od začátku uvidí, jaká opravdu jste, sblíží vás to mnohem víc.